دوره هاي آنلاين آمادگي آزمون آيتلس

دوره هاي آنلاین آمادگي آزمون آيتلس آکادمی استاد تقدسی براي افرادي كه قصد شركت در آزمون آيتلس در آينده ي نزديك را دارند طراحي و ارائه شده است.

دوره آمادگي آيتلس در ٤ سطح، هر سطح ٢٠ جلسه ارائه مي گردد.

متقاضيان شركت در اين دوره ها پس از ثبت نام از ویدئو های آموزشي با محتواي كلي درس آشنا مي شوند سپس در جلسات آنلاين با حضور استاد مجرّب به مرور، بازآموزي، انجام تمارين و تكاليف كتاب، رفع اشكال و ارتقا مهارتهاي مورد نياز در آزمون آيتلس مي پردازند.

دوره هاي آيتلس آكادمي تقدسی قابليت ارائه به صورت فشرده در ١٠ جلسه را دارا مي باشند.

دوره هاي آمادگي آيتلس بر مبناي كتاب Mindset for IELTS طراحي شده است اين كتاب بروز ترين منبع آيتلس بوده و توسط طراحان سؤالات آيتلس در دانشگاه كمبريج تأليف شده است.

این دوره های مجازی در هر ساعت از شبانه روز قابل دسترسي هستند و رؤياي پیشرفت صدها کاربر را براي توسعه مهارتهاي لازم آزمون آيتلس و کسب نمرات بالاي اين آزمون محقق ساخته اند. اين دوره ها به همراه انجام صدها تمرین و تکلیف رایتینگ و اسپیکینگ که توسط اساتید مجرب مرکز تصحیح میشوند به كاربران اين امكان را مي دهند تا با نقاط ضعف و اشكالات خود آشنا شده و با دسترسي به سیستم پشتیبانی برای طرح سؤالات درسی خود و حضور در جلسات آنلاين كلاسي به رفع اشكالات و توسعه مهارتهاي زباني خود بپردازند.

دموي رایگان دوره های آيتلس ما را ببینید تا به تاثیر آنها پی ببرید!